08) Himalaya

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 964 hits / 0 Komentáře

Dávná touha lidstva stoupat do výšin až k oblakům dala vzniknout mnoha expedicím do Himaláje na nejvyšší horu světa. Mnoho z cestovatelů se z těchto expedicí nikdy nevrátilo a své životy a duše zanechali v nekonečných sněhových plochách hor. Každá expedice začíná ve vesnicích náborem šerpů, nákupem nezbytných potravin a věcí. Vydejte se na objevnou cestu, která znamená jedno velké adrenalinové dobrodružství. Rychlejší melodická skladba okořeněná východními nástroji, zvonky a vokály.

Číst více

09) Like You

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 785 hits / 0 Komentáře

Mrazivá skotská krajina, nepřehlédnutelné roviny a jezera. V dálce se ozývá zvuk dudáků hrajících svojí melodii. Procházka v pleteném svetru v chladném počasí s vidinou teplého čaje dokáže rozehřát vaší mysl. Pomalá melodická a snivá skladba s dudy, harmonikou a pianem.

 

Číst více

10) Odyssey

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 750 hits / 0 Komentáře

Nekonečná lesknoucí se hladina moře, prudké slunce a houpání vln do boků lodi. Mořský vzduch vyhání mužstvo z podpalubí. Plavba se blíží ke konci. Plavčík na stěžni křičí, že je v dálce země. Objevitelská odysea přináší své ovoce. Atmosférická a uklidňující skladba s vokály a decentní nevtíravou melodií.

Číst více

11) Far Away

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 670 hits / 0 Komentáře

Daleká cesta okolo světa. Jak dlouho trvá taková cesta?  Zpívaná rychlejší skladba doprovázená kytarou a mandolínou.

Číst více

12) Remember

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 590 hits / 0 Komentáře

Převážnou část naší planety tvoří vodní hladiny a moře. Zde všechno začalo. Tajemné a nikdy neprobádané hlubiny plné neznámých tvorů, potopených vraků lodí, měst s všudypřítomnou zvědavostí miliard ryb. Potopte se pod mořskou hladinu a nechejte se zlákat na podmořský výlet. Velryby již volají. Rychlejší melodická skladba s originálními zvuky velryb a moře.

Číst více

13) Closing Time

10.08.2014 / Weitless - The Blue Planet / Super User / 570 hits / 0 Komentáře

Blíží se cíl vaší cesty. Vlak vás přiváží k domovu. Je za vámi dlouhá, ale neskutečně nádherná cesta kolem světa. Cesta kolem modré planety. Přivážíte si s sebou plno dojmů a zážitků z exotických zemí, krásné suvenýry a šťastně se shledáváte se svými blízkými. Naše cesta končí.

Číst více
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde